Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Mustafa - Keshtu Kem Merakun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edhe jeta mos cofte jet
nese nuk ka halle
ti harrojm sonte te gjitha
t'knoj e t'hedhim valle

kush na din merakun
sonte na msyn pragun
kush e n'djen gezimin
le t'filloj vallzimin

dora ta ze doren
hapi ta ze hapin
kshtu e kemi qefin
kshtu e kem merakun (2x)

zemra e don kengen
lotet na shkatrrojne
ti harrojm te gjitha
sbashku le t'vallzojme

kenget le t'jehojne
ritmi yne i gjat
si shqipe me krah
si deti me vale

dora ta ze doren
hapi ta ze hapin
kshtu e kemi qefin
kshtu e kem merakun (2x)

dora ta ze doren
hapi ta ze hapin
kshtu e kemi qefin
kshtu e kem merakun (4x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Mustafa - Keshtu Kem Merakun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keshtu Kem Merakun".
3. Video është e këngës "Keshtu Kem Merakun", por nuk këndohet nga Shkurte Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Mustafa:


Komente 0