Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Dola Ne Bahce Me Xhezdis Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1Shyhreti...
Dola ne bahce me xhezdis
Me xherxhef me kazanis

Shkurta...
Aj xherxhefi mu me ka humb
Ju moj shoqe mos ma murrt

Remzia...
Shoqe jana motra sjena
Na xherxhefin ty sta kena

Shkurta Shyhreti Remzia...
Aj bylbyl qe shkon ne hava
Aj xherxhefin ty ta ka

Aj xherxhefin ty ta ka
Na ja lypem nuk na e dha

Na ja lypem nuk na e dha
Njona hanem tjetra i tha.

Remzia...
O yll i sabahit o
Hana ne buze te malit o

Shkurta...
Hana ne buze te malit o
Qika cka i tha djalit o

Shyhreti...
Qika cka i tha djalit o
Hajde rrethit te malit o

Shkurta Shyhreti Remzia...
Djali cka i tha cikes o
Je si yll i drites o.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Dola Ne Bahce Me Xhezdis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola Ne Bahce Me Xhezdis".
3. Video është e këngës "Dola Ne Bahce Me Xhezdis", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0