Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Cifteline Ne Dore E Morra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shyhreti...
Dola me shetite ne bahce
U ula me pushu
O cifteline ne dore e morra
Ja nisa me kendu

O cifteline ne dore e morra
Ia nisa me kendu.

Remzia...
Bukur po i bike kesaj ciftelie o
Mor djale i ri o shume te lutem nji
Kenge me ma kenduar
Nji kenge per dashuri.

O shume te lutem nje kenge me
Ma kendu nje kenge per dashuri.

Shkurta...
Kur un ia nisa kengen me kendu
Vajzes me ja kushtu
O syte e saja plot me mall
Ia nisen me lotu

O syte e saja plot me mall
Ia nisen me lotu.


Ky tekst u dërgua nga Lirie K


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Cifteline Ne Dore E Morra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cifteline Ne Dore E Morra".
3. Video është e këngës "Cifteline Ne Dore E Morra", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0