A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpëtim Saraçi
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Prill 1970
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

Shpëtim Saraçi është autor këngësh dhe instrumentist shumë i njohur. Shpëtim Saraci është kompozitor i njohur shqiptar. Jeton ne Tiranë dhe është i martuar me këngëtaren Mira Konçi. Ai ka një krijimtari të pasur artistike dhe është pjesëmarrës në të gjitha aktivitet kulturore të rëndësishme të vendit. Saraçi është vlerësuar me shumë çmime, duke dhënë një kontribut të vyer e të pazëvendësueshëm në muzikën shqiptare dhe festivalet e fundvitit.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Bashkëshorti i

Mira Konçit

I ati i

D Slim

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera

Më shumë artikuj nga Shpëtim Saraçi »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019