Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Deda - Ne Shpirt Me Ka Rrit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Shpirt Me Ka Rrit".
3. Video është e këngës "Ne Shpirt Me Ka Rrit", por nuk këndohet nga Shpat Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Deda - Ne Shpirt Me Ka Rrit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Molla E Pare"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00Sa largë unë po shoh me ty..
Sa shumë unë pe du ketë ngjyrë
Une për sa kohë t'gjatë unë ty t'kom lypë...
E tash ma n'fund t'kom gjetë dhe spo kom shkallë me hypë une..

Unë se kom ditë që qesi shije ka fjala dashni.. oo jo...
M'kane tregu po tash me ra me pa , pe di pe di ...

Kush kish thonë qe ka me ardhe kjo kohë ti me m'pasë n'dorë
Njejten kohë fati s'ka me lonë na të dytë me qenë njo
U sa shumë po du me mujtë ketë fat me ndrru unë..
Se jom dashnu veq venin edhe kohën e kom gabu..

Po prapë se prapë krejtë kjo pervojë me ty, mi ka çelë sytë
Shumë sene t'bukra n'zemër mi ka kthy e n'shpirtë m'ka rritë ...

O zemra jeme mos u prek
Se jom i lumtunë që t'kom n'jetë ,
Po nëse smujë me t'pa qysh une du ,
Kom me u pajtu s'kam me u pendu

Unë se kom ditë që qesi shije ka fjala dashni.. oo jo...
M'kane tregu po tash me ra me pa , pe di pe di ...

Se kom ditë që qesi shije ka fjala dashni,
M'kane tregu , tash pe di
ooooooo....
Shumë sene t'bukra n'zemër mi ka kthy mmmmm...


Ky tekst u dërgua nga Rinori
Më Shumë Këngë Nga Shpat Deda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet