Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Deda - Kalimthi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kalimthi" kënduar nga Shpat Deda.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kalimthi".

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Publikimi: 20/12/2020
Muzika: Shpat Deda
Producentë: Shpat Deda, Dritëro Nikqi
Inxhinier I Audio Incizimit Dhe I Miksit: Dritëro Nikqi
Incizuar Dhe Miksuar Në Studio C, Prishtinë
Masterimi: Cem Oral, Jammin Masters, Berlin
Shpat Deda - Gitare Akustike, Korg Synth
Dritëro Nikqi - Gitare Akustike
Liburn Jupolli - Piano
Shpend Ballata - Violinë
Festim Fanaj - Violinë
Adorel Haxhiaj - Violonçelo
Më Shumë Këngë Nga Shpat Deda:


Komente 0


Shpat Deda - Kalimthi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalimthi".
3. Video është e këngës "Kalimthi", por nuk këndohet nga Shpat Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.