A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpat Kasapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  280
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Shpat Kasapi është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shpat Kasapi është këngëtar shqiptar nga Ish Republika Jugosllave e Maqedonisë. Babai Shpat Kasapit ishte Naim Kasapi prej Tetove ndërsa nëna e tij ishte e Gjylymsere Ramadani nga Tetova. Talenti i tij ishte muzika, kryesisht tallava Ai mesoi ne shkollen fillore "Liria" ne Tetove pastaj shkoi ne kolexhin turk "Yahya Kemal" ne Shkup kurse fakulltetin e kryejti ne Universitetin "FON" ne Shkup.Karierën muzikore e filloi që nga mosha e re, ku pas dis...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

Ish-I dashuri i

Afërdita Dreshaj

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Bukurane (2012)

Sa Me Lendoi (2011)

Medikament (2010)

Live (2009)

Gajdexhiu (2009)

Sillu Pshtillu (2008)

Best Of (2008)

S'e Pranon (2007)

Kush Te Ndau Prej Meje (2006)

Pa Ty S'jetoj (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Aroma E Saj
Axhamiu
Adelina
Medikament
Largohu
Casanova
Daku
S'munesh Ti Pa Mu
Mekatare Si Gjithmon
Hajde Sille


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Adrian Gaxha

Kastro Zizo

Vedat Ademi

Korab Shaqiri

Elgit Doda

Alban Skenderaj

Bes Kallaku

Ermal Meta

Flori Mumajesi

Seldi Qalliu


Tags: Shpat Kasapi, Shpati, Aferdita Dreshaj

Shpat Kasapi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018