Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Crazy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  5

I had a dream before
I didnt think it would be me
falling in love with you
did a dream come true....
i gotta sleep alone
im gonna think of you
you said i was her once
dont wanna be her twice

ref. why you want to make me crazy crazy...o tell me please make some noise just tell me
baby tell me baby ohoh ohohohohohoho tell me baby

memorize with her
stayed with my deeds
i feel your touch your warmth
are you still here besides
i gotta sleep alone im gonna think of you
you said i was her once dont want to be her twice


Ky tekst u dërgua nga Berat

Shpat Kasapi - Crazy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Crazy".
3. Video është e këngës "Crazy", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0