A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shpat Kasapi - S'kemi Me Romance


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '06"

Këngë e albumit:

"Kush Te Ndau Prej Meje"


Endrrat ti mi ke marur
Edhe shpresat mi ke shuar
Edhe pse une ne shpirt
Po ndjehem i pervluar

Dhe shpesh kam menduar
Sikur une kam gabuar
E pergjigje askund smund te gjeej

Tani me skemi romance,
Por ne mes kemi distance,
Mbeti kenga e kenduar qe ty
ta kam perkushtuar,,, ( 2x)

Diku larg ti ke shkuar
Jet te re tash ke filluar
Dhe sa shpejt ke haruar
Se nje zemer shum te don

Dhe shpesh kam menduar
Sikur une kam gabuar
E pergjigje askund smund te gjeej

Tani me skemi romance,
Por ne mes kemi distance
Mbeti kenga e kenduar qe
Ty ta kam perkushtuar(4x)

****

Tani me skemi romance
Por ne mes kemi distane
Mbeti kenga e kenduar
qe ty ta kam perkushtuar (2x)


Ky tekst u dërgua nga Zulejha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019