A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shpat Kasapi - Ujku I Vjeter


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/03/2013

2013-03-06T19:11:47

Të kam quajt trëndafile sa më ke dëshpru se di pse ke lujt me mu.
Unë i drejt e ti me hile më paske dashuru o sa shum të kam besu
Tash po kthehesh e tronditur dhe falje kërkon e lotët e tua nuk pushojn

Më mir mua mos mu kthe
Më mir jeto sikur dje
Më mir e ke ti të më harosh
Nuk jam unë ai ujku i vjetër
Tani jam më krejt diqka tjetër
Mundet vetëm të më ëndërrosh
(Dy herë)

Të kam dasht më shum se vetja zemër të kam qujt
Për ty sa shum kam vujt
Tash në shpirtin tim është tjetra gjithqka ka mbaru mundohu me m’haru
Tash po kthehesh e tronditur dhe falje kërkon
E lotët e tua nuk pushojn

Më mir mua mos mu kthe
Më mir jeto sikur dje
Më mir e ke ti të më harosh
Nuk jam unë ai ujku i vjetër
Tani jam më krejt diqka tjetër
Mundet vetëm të më ëndërosh
(Dy herë)

Më mir e ke ti te më harosh!


Lyrics submited by Besa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019