A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shpat Kasapi - Engjell


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2012

2012-05-09T16:48:05

te shoh duke qeshur
je kaq e mnjihshme
e pa arritur
ne syt e mi je si nje engjell

ref:

do te dhuroja nje yll
por nuk do duhet
drita pas nje vetetim
nje deshir do mbetesh
thjesh e manjihshme
asnjeri si ti
ndoshta nje engjell je

te shoh duke qeshur
nje kaq e thjesht
indispensabile te kuptosh
qe si ti ska
ndoshta eshte me mir te jet keshtu
me ate drite te me mbrosh
se si ti ska njeri


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019