Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Heshtja Eshte Flori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

heshtja eshte flori
zemra kte e di
ruan cdo tradhti qe ke be ti
asgje nuk te la
prap per ty po qa
po ta fal edhe kesaj radhe xhan( ref)

qelu zemra ime dhe duro oh oh
sa keq me punoi prap ajo oh oh njeher vjen e njeher shkon un me dashurin time prap po lun ooooo
qka te bej se nuk eshte hera e par se di a jemi te ndar se di se di
qelu zemer prano edhe nje tradhti
te lutem me trego ajo ben prap qka don

heshtja eshte flori
zemra kte e di
ruan cdo tradhti qe ke be ti
asgje nuk te la
prap per ty po qa
po ta fal edhe kesaj radhe xhan (ref)

one two, one two ,one two ,one two three four

a ka vend edhe per nje tradhti ii
zemer duro bash kta syt e mi ii
ajo prap mua me ben dredhi
mirpo me e len nuk kam fuqi oooo
qka te bej se nuk eshte e hera e par
se di a jemi te ndar se di se di
qelu zemer prano edhe nje tradhti
te lutem me trego ajo ben prap qka don

heshtja eshte flori
zemra kte e di
ruan cdo tradhti qe ke be ti
asgje nuk te la
prap per ty po qa
po ta fal edhe kesaj radhe xhan(ref)

one two, one two ,one two ,one two three four

aaa aaa aaa aaaa a aa

heshtja eshte flori
zemra kte e di
ruan cdo tradhti qe ke be ti
asgje nuk te la
prap per ty po qa
po ta fal edhe kesaj radhe xhan(ref:2 her)

heshtja eshte flori.


Ky tekst u dërgua nga  jetmira

Shpat Kasapi - Heshtja Eshte Flori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heshtja Eshte Flori".
3. Video është e këngës "Heshtja Eshte Flori", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0