A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shpat Kasapi - Njesoj Per Te Dy


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/11/2008

2008-11-09T16:11:32

Song from the album:

"Golden Hits Vol.3: Lotë E Këngë"

Song from the album:

"Sillu Pshtillu"

Song from the album:

"Live"

Song from the album:

"Gajdexhiu"


Nëse ende n'zemren tende jetoj une siq kam jetu,
mos mendo se zemra ime më për ty s'ësht tuj mendu,
nëse ende syt e tu pikojn lot që smë kan pa,
mos mendo se syt e mi kurr për ty nuk jan tuj qa.

ref: Njësoj ësht për ty, njesoj ësht për mu, njësoj ndjehen zemrat tona edhe pse më sjan taku (x2)

Nëse ende n'zemren tende jetoj une siq kam jetu,
mos mendo se zemra ime më për ty s'ësht tuj mendu,
nëse ende syt e tu pikojn lot që smë kan pa,
mos mendo se syt e mi kurr për ty nuk jan tuj qa.

ref: Njësoj ësht për ty, njesoj ësht për mu, njësoj ndjehen zemrat tona edhe pse më sjan taku .(x4)

njësoj ndjehen zemrat tona edhe pse më sjan taku!


Lyrics submited by Adil Mustafa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019