A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shpat Kasapi - Mos Jeto


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2008

2008-12-13T22:25:12

Mos jeto per mua ti
se nuk te dua une ty.
Te takova vetem per shoqeri
e ti nuk ishe per ate qellim.
Me fal qe te lendova se me ty u gabova.

Nuk te pata thene
se per ta ber xheloze tjetren ty te mora.
Me fal se gabova une me ty.
Mos thuaj se nuk jeton per fain tim.

Kur vetes nuk ja fali nese ti lendohesh.
Te lutem largohu se ty nuk te dashuroj.

Mos jeto per mua ti se nuk te dua une ty.
Te takova vetem per shoqeri e ti nuk ishe per ate qellim.
Me fal qe te lendova se me ty u gabova. 2x


Ky tekst u dërgua nga Jehona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019