A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shpat Kasapi - Kush Eshte Fajtor


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Sillu Pshtillu"


Shiu binte e un ne ikje te kerkova ti nuk ishe pran i deshpruar dhe i mjeruar veten pyeta
ku me humbe ti
ref 2
kush ishte fajtor a ishte fati a po inati qe ne dyt u ndam faji eshte jetim qe ne u deshtem e me nuk jemi bashk dhe me nuk jemi bashk

Eci rugve une i ziu te kerkova ti nuk ishe pran i deshpruar e
dhe i mjeruar veten pyeta ku me humbe ti
ref 3
kush ishte fajtor a ishte fati a po inati qe ne dyt u ndam faji eshte jetim qe ne u deshtem dhe me nuk jemi bashk e me nuk jemi bashk


Lyrics submited by Dina Shpatica
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019