Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Je Vullkan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

je vullkan
edhe sikur tet tradhtoj,
edhe sikur te vdes ,
ty sdo te haroj
ne zemren time je vullkan
vetem fjala te du
shpirtin tim e kall
hej mos me urej
te dua ste genjej
ty vec nje fjal te lus ma fal
aromen tend e dua
qe ta ndjej,sa larg te kam
sa pran te ndjej!
e di se shum kam gabu
edhe pse kam tjeter
prap,vec ty te du
nuk dua te shoh ter
me sy
vetem ty tkam
moj xhan,vetem ty

hej mos me urej te dua ste genjej
ty vec nje fjal te lus me fal
aromen tend ,e dua qe ta ndjej
sa larg te kam
sa pran te ndjej
Shpat Kasapi
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Ardian Kastrati
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Shpat Kasapi - Je Vullkan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Vullkan".
3. Video është e këngës "Je Vullkan", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0