Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla".
3. Video është e këngës "Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Live"

Këngë e albumit:

"Gajdexhiu"

Komente

1 🔥

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00o kur e pash oj nan at vajzen te shkolla of of of oj nan at vajzen te shkolla o e thash e mora oj nan ja desh u tranova of of of oj nan ja desh u tranova jooo o kur e pash oj nan at vajzen n,qytete of of of moj nan at vajzen n,qytete joo o thash e mora oj nan ja desh me lan mente oof of moj nan ja desh me dulen mend prej krejs o thash e mora oj nan ja desh me dulen mend prej krejs of of moj nan ja desh mdulen mend prej krejs


Ky tekst u dërgua nga Ana
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet