A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shpat Kasapi - Qaj Lulie


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/12/2009

2009-12-26T16:08:08

Song from the album:

"Mihane"


Manushaqe lul mavi Manushaqe lul mavi
me vjerren mos mbaj mani me vjerren mos mbaj mani
se vjerra ste flet me goj se vjerra ste flet me goj
qaj lulie qaj me lot qaj lulie qaj me lot
manushaqe lul mavi manushaqe lul mavi me djalin mos mbaj mani me djalin mos mbaj mani ce djali ste flet me djep ce djali ste flet me djep
qaj lulie qaj per jet qaj lulie qaj per jet
Manushaqe lul mavi Manushaqe lul mavi
me vjerren mos mbaj mani me vjerren mos mbaj mani
se vjerra ste flet me goj se vjerra ste flet me goj
qaj lulie qaj me lot qaj lulie qaj me lot
manushaqe lul mavi manushaqe lul mavi me djalin mos mbaj mani me djalin mos mbaj mani ce djali ste flet me djep ce djali ste flet me djep
qaj lulie qaj per jet qaj lulie qaj per jet


Lyrics submited by Asii




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019