A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shpat Kasapi - S'ka Me Dashuri  (Feat. Rovena Stefa)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/11/2011

2011-11-30T21:19:16

Featuring

Rovena Stefa


SHPATI:
Sa do te kisha prap deshir
te ishim pran ne te dy
por ja qe ndodhi kjo ndodhi
dhe na ndau mu e ty

ref. ROVENA:
Loti lotit nuk i ndalet
ja qe ZEMRA po na qahet
u be 1min. pa ty
dhe ja qe smun te rri pa ty

SHPATI:
dashurin time per ty
e mori dikush tjeter
e tani qe smun te rri me ty
nuk duroj asnje njeri
TE DUA VETEM Tyyyyyyyyyyyyyy

ref. SHPATI DHE ROVENA:
loti lotit nuk i ndalet
ja qe zemra po na qahet
u be 1min. pa ty
ja qe smun te rri (3x)


Lyrics submited by  ritA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019