A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Shpat Kasapi - Mekatare Si Gjithmon


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2010

2010-07-13T14:07:31

Këngë e albumit:

"Medikament"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010


Nostalgji...
po me kthehet para syve e vjetra dashuri,
e kaluar e harruar sa her thash,
por prap mendja me rrin tek ty,
sa kam dasht mos met pa,
tash je larg e nuk ndodh perseri,
para meje tpash me tjeter,
perseri e njejta histori.

REF:2x
mëkatare si gjithmon
para syve me trathton,
kam kujtu se ke ndryshu,
perseri paskam gabu

Para syve po me del
kur me shum po du me t'harru,
sa me larg aq me mir
me beso se krejt ke me m'shkaktu,
sa kam dasht mos me t'pa,
tash je larg e nuk ndodh perseri,
para meje t'pash me tjeter
perseri e njejta histori

REF:2x
mëkatare si gjithmon
para syve me trathton,
kam kujtu se ke ndryshu,
perseri paskam gabu


Ky tekst u dërgua nga El Pachito   AlbbBBBaaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019