A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Shpat Kasapi - Ishte Rastesi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hape Zemren"

Song from the album:

"Medikament"


Nje nat ne klube po shikoj nje vajz ,m'pelqen por nuk i them vazhdoj duke pire , po me hedh shikim e ma bon me syyyyy.

Ref X2:Ishte rastesi takimi im me ty,mendjen kam te ty por smund te kem, ne nje bot pa fund shpirti im tkerkon ne ty mendon shpreso oon.

E tash afrohem , ne sy e shikoj e bisedoj vetes po i them a kjo vajz e re po me hutooonn.

Ref X2:Ishte rastesi takimi im me ty,mendjen kam te ty por smund te kem, ne nje bot pa fund shpirti im tkerkon ne ty mendon shpreso oon.
(shpresoonn , shpresoonn uuu...)

Ishte rastesi, ishte rastesi ,takimi im me ty me ty.
Ishte rastesi, ishte rastesi ,takimi im me ty takimi me ty.

Ref X2:Ishte rastesi takimi im me ty,mendjen kam te ty por smund te kem, ne nje bot pa fund shpirti im tkerkon ne ty mendon shpreso oon.


Lyrics submited by  erblin
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019