A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shpat Kasapi - Sa Me Doje


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/01/2017

2017-01-20T09:51:35

Jam perseri pa ty kur ishim ne
Por jam vete
Pse heshtja jote u pushua krejt?
Me thua ku je

Ref (2x):
Ndoshta ma per ty une nuk kam vlere
ndahem edhe me le si te mjere

Ndoshta prap do me kujtosh nje dite
e di se pa mua s'do te kesh t'ri

Nananananana

Festo ni vjeter kur ulishim ne
Mbeta vete
Pse heshtja jote u pushua krejt?
Me thua ku je

Ref (2x):
Ndoshta ma per ty une nuk kam vlere
ndahem edhe me le si te mjere

Ndoshta prap do me kujtosh nje dite
e di se pa mua s'do te kesh t'ri

Sa me doje
Sa te doja
Sa me doje dikur (2x)

Ah mmm... heiii nananana

Ref:
Ndoshta ma per ty une nuk kam vlere
ndahem edhe me le si te mjere

Ndoshta prap do me kujtosh nje dite
e di se pa mua s'do te kesh t'ri

Sa me doje
Sa te doja
Sa me doje ti (3x)

Sa me doje
Sa te doje ty

E di se pa mua dot jesh


Lyrics submited by  Fjolllaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019