A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shpat Kasapi - Thuaj Te Dua


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/01/2011

2011-01-28T12:25:32

Ne zemer helm me je ber ...
dhe mbylli syte dhe thuaj te dua
E syte e mi lotojne pa pushim
te kerkojm ne ty

Flaka ka hy ne syte e mi (Syte mi)
Aty ku shpirti me pushon
Deshiron t'behet o nje gezim
... Vetem nje lote gezim

Ref (2x):
Dhurove boten per nje qast
Ne zemer ndjeva lumturi
E emri yt shindrin si ar
Une qdo qast me vetmin

Ne zemer helm me je ber ...
dhe mbylli syte dhe thuaj te dua
E syte e mi lotojne pa pushim
te kerkojm ne ty

Flaka ka hy ne syte e mi (Syte mi)
Aty ku shpirti me pushon
Deshiron t'behet o nje gezim
... Vetem nje lote gezimi

Ref (2x):
Dhurove boten per nje qast
Ne zemer ndjeva lumturi
E emri yt shindrin si ar
Une qdo qast vet me vetmin


Lyrics submited by  Fjolllaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019