Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Sa Me Lendoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sa me lendoj mu zemren time
lajmi qe m'ka vra
Ate qe une e deshta tjetrin
e paska marr (2x)

Une kaq shum vite
po gjeja ne mergim
Ajo mua nuk me priti
s'ka pas durim

Ref (2x):
Mjaft me ke prit at une e di
Shko ti e dashur
Jo nuk te fajsoj


Ky tekst u dërgua nga  FjolllaaShpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Shpat Kasapi - Sa Me Lendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Me Lendoj".
3. Video është e këngës "Sa Me Lendoj", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0