Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Nata E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Nata vjen sonte zeri nuk degjohet
Lotet e lagin syt e mi qe mrekullove

Eci vetem ne ket nat pret te t'shoh ty
Nashta osht e fundit nat qe vetem rri

Ref (2x):
Ti je vetmja andrra ime
Ti qe vrave zemren time
Kthehu sonte te une ti
Mi pusho lotet e mi
Sa e gjat me duket nata
Ti je shpresa qe un pata
Nat e fundit
Nat e fundit te jet kjo


Ky tekst u dërgua nga  FjolllaaShpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Shpat Kasapi - Nata E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata E Fundit".
3. Video është e këngës "Nata E Fundit", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0