Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - Te Kam Humbur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Humbur".
3. Video është e këngës "Te Kam Humbur", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - Te Kam Humbur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Bukurane"

Komente

1 🔥

10/07/2012

2012-07-10T14:12:46+00:00Çdo nate ty te kerkoj
Ne çdo rruge ne k'te qytet
Por jam lodhur
Dhe nuk e di ku te kerkoj as vet
Ishe ti nje moment
Qe e jetova me kenaqesi
Tash je mbet veç nje kujtim
Qe m`fal dhimbje si asnjeri
Sot po rri perballe murit
I vetmuaaar
Ti nuk je me me mu'
Çdo gje ka ndryshu

reff.
Tani po e shoh
Ti qenke ajo
Qe une e kam humbur
Por te lutem mos aktro
T`me behesh qe je e lumtur
Shko
Por mos e harro
Ndryshe ishe ndryshe je sot
Tash vetem po jetoj
Me kujtime thelle ne lot

Sot po rri perballe murit
I vetmuaaar
Ti nuk je me me mu'
Çdo gje ka ndryshu

reff.2x
Tani po e shoh
Ti qenke ajo
Qe une e kam humbur
Por te lutem mos aktro
S`mund te behesh qe je e lumtur
Shko
Por mos e harro
Ndryshe ishe ndryshe je sot
Tash vetem po jetoj
Me kujtime thelle ne lot


Ky tekst u dërgua nga Belieber
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet