A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shpat Kasapi - Luje Luje Belin


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/10/2012

2012-10-01T15:07:10

Song from the album:

"Vetem Per Dasma Vol.2"It's a long time that we try finding the lyrics to "Luje Luje Belin" sung by Shpat Kasapi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Shpat Kasapi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi. We wish that's the lyrics you are looking for:

I

2X
E TY TKA NANA QIKE MOJ PER HASRET
BUKUROSHE RRITU SA MA SHPEJT

LUJE, LUJE BELIN O BELIN E HOLLE
NKAME NAJ QOFE SONTE SHKUPIN ME TETOV E
LUJE, LUJE BELIN MORI LULJA VERES
LUJE BANJA QEFIN JALLA TAN PRESHEVES

II

2X
TKA RRIT BABA QIKE PER HASRET
LOJA JOTE SA PASKA LEZET

LUJE LUJE BELIN EDHE LUJMA DOREN
NKAM NAJ QOFE SONTE EDHE KUMANOVEN
LUJE LUJE BELIN JELEKUN PREJ ARIT
BANJA QEFIN SONTE EDHE GOSTIVARIT

II

KALLE KALLE ,KALLE
EDHE QITJA TIMIN
NKAM NAJ QOVE QIK
JALLA KREJT ULQININmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019