A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Shpat Kasapi - Fol


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/01/2014

2014-01-12T18:02:22

E fundit gje qe do beja tani je tih
buza tka ngrir tih edin qee sjom mir
me ler gjysem te wrar me zemer te qar
tani nuk kaa me fjal se kam wdekur i gjall per ty

ZOTI LART E DI...
FOL qka ke dasht meshum ne jet
sepse tih nuk harrohesh leht
po ti thuaj nje te wertet sa ta blenn ty shpirti
sa jemi dasht sa jemi sha jemi kthy na duke qar
hap syt ti per her te par fol njeher me zemer

Qka wlen tani kur nuk ka dashuri asgje
tih me genjen gjen arsye dhe sflen ah tih
gjysem te wrar me zemer te qar taniiiii
nuk kam me fjal se kam wdekur i gjall per ty

ZOTI LART E DI...
FOL qka ke dasht meshum ne jet
sepse tih nuk harrohesh lehet
fol por thuja nje te wertet sa ta blen ty shpirtin
sa jemi dasht sa jemi sha jemi kthy ne duke qar
hap Shpirtin ti per her te par fol njeher me zemer

keq e me keq spo duroj se kjo zemer wetem heq
keq e me keq spo duroj se kjo zemer wetem heq..


Lyrics submited by Marigona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019