A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shpat Kasapi - Jeto Ndryshe


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/09/2016

2016-09-10T17:51:32

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor, i cili do të jetë më i veçantë se herët e tjera.

Ai ka përfunduar inçizimet e këngës së tij më të re “Jeto ndryshe”, e ndërsa është në përgaditje edhe të videoklipit.

E kur jemi tek klipi, kësaj radhe Shpati ka vendosur të realizojë diçka më të veçantë, pasi në të do të aktrojnë disa prej fytyrave të njohura publike si aktori i madh Enver Petrovci dhe Ajselda Xhaxha, vajza e njohur nga “skandali” i përdhunimit nga Leonard Bombaj.

Videoklipi është duke u realizuar nga regjisori Drilon Hoxha, i cili ka publikuar edhe trailerin në llogarinë e tij zyrtare në Facebook.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019