A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shpat Kasapi - Nese Beson Ne Zot


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/11/2016

2016-11-20T18:00:04

Nuk jam mir ne shtrat jam ra nuk me thirret nuk vjen mem pa ah dashni pse mke vra.
Ilacet e barnatores nuk ma qetsojn vujtjen shpirtrore ah dashni krejt mi more.
A beson ne zot e sheh qe jam semure nese ti nuk vjen un nuk sherohem kurre nese beson ne zot tregom pak meshire vec nese ti vjen plaga ime del bohem mire.
Pa ty shpirti po me dhemb me ty shpirti do mem len ah dashni semundja jem.
Ti me zemer jo mos luaj ket dashni shtrenjet e paguaj ah dashni per ty po vuaj.
A beson ne zot e sheh qe jam semure nese ti nuk vjen un nuk sherohem kurre nese beson ne zot tregom pak meshire vec nese ti vjen plaga ime del bohem mire.
a beson a beson o zemer a beson a beson vec nese ti vjen un bohem ma mire ooooowowow a beson a beson a beson o zemer nese ti nuk vjen nuk sherohem kurre.
A beson ne zot e sheh qe jam semure nese ti nuk vjen un nuk sherohem kurre nese beson ne zot tregom pak meshire vec nese ti vjen plaga ime del bohem mire.


Lyrics submited by arbri saimeni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019