Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - E Do Zemra Çikën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Do Zemra Çikën".
3. Video është e këngës "E Do Zemra Çikën", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shpat Kasapi - E Do Zemra Çikën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

11/08/2020

2020-08-11T14:00:05+00:00Je më mira, je më mira ti xhan
Krejt sendet ti fali
Hajde, ajde, se ki mi ra pishman
Jepja, jepja ti djalit

Miliona, miliona për ty i dho
Zemër, jo nuk e kam gajle
Me ia nis, me ia nis pa ty nuk bo
Hajde sille mos t'vjen marre

E do zemra çikën, e do çikën
E don ashiqare
Me to e nisi ditën, nisi ditën
S'blej dashnin me pare
2x

Shpirti im fle në kraht e tu
Te ty e gjej veten
Valla valla valla tjetër s'po du
Të fali dhe jetën

Miliona, miliona për ty i dho
Zemër, jo nuk e kam gajle
Me ia nis, me ia nis pa ty nuk bo
Hajde sille mos t'vjen marre

E do zemra çikën, e do çikën
E don ashiqare
Me to e nisi ditën, nisi ditën
S'blej dashnin me pare
2x

Foli, foli zemrës për mu
Foli, mos ki marre për mu
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë