A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpend Limani
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
Music genres: Ilahi

Shpend Limani is a popular singer. Më datë 27 Qershor 2013, Shpend Limani & Metina Mustafa publikojnë videoklipin "O Muhammed".

Më datë 16 Shtator 2015, Shpend Limani & Selma Bekteshi publikojnë videoklipin "Allah".

Më datë 2 Qershor 2016, Shpend Limani publikon videoklipin "Ja Resulallah (Muhammed A.S)". Muzika e këngës u punua nga vetë Shpend Limani, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019