Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpetim Jakupi

Nuk ka akoma asnjë votë

Shpetim Jakupi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hysni Gashi

Qazim Gjoci

Xhevdet Hysa

Agon Morina

Hagji Gjugja

Artim Shyti

Rrustem Orllati

Bajram Haliti

Genc Pirraku

Asman Hoti

Tags: Shpetim Jakupi


Komente mbi këtë artist