Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpetim Levendi - Nena Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kam shume vjet moj neno
ste kam pare
Malli mua neno çme ka marre
Malli mua neno çme ka marre

Se do te vij moj, te zbuloj varre
Malli mua neno çme ka marre moj
Malli mua neno çme ka marre

Te te shoh moj neno, çnur ke marre
Malli mua neno çme ka marre moj
Malli mua neno çme ka marre

O nur te zi moj, a te bardhe
Malli mua neno çme ka marre moj
Malli mua neno çme ka marre

Fati zi moj neno ty te deshi
Buza ty moj neno nuk te qeshi
Buza ty moj neno nuk te qeshi

Vij te qaj mo permbi varre
Malli mua neno çme ka marre
Malli mua neno çme ka marre

Ky tekst u dërgua nga Uliks_dr


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/10/2015


Shpetim Levendi - Nena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena".
3. Video është e këngës "Nena", por nuk këndohet nga Shpetim Levendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpetim Levendi:


Komente 0