Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Ymeraj (Poete)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
Shpresa Ymeraj (Poete) është një poete.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Olimbi Velaj

Amijet Vinca

Albana Subashi

Elida Rusta

Rudina Muharremi

Valentina Llapri

Lumturi Ymeri

Lindita Prenga

Ilire Zajmi

Eva Kacanja

Tags: Shpresa Ymeraj


Komente mbi këtë artist