Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipdona Behluli - A Me Don ? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kalun dit e javes po bohet ni vit, e un si gjithmon ty duke te prit.Qka po ndodh me ty spo muj me kuptu,e ke gjet nje tjeter e mu m'ke harru.

(ref)x2
A me don,a me don veq t'kisha me dit,
a me don, a me don gjithmon kom me te prit.

Q'faj te bona qe me ike pa m'thon as nje fjal,
pa mendo e mos nxito djal o more djal.
Po te lutem kthehu prap ate dit tek fillove,
Te kjo zemer e plagosur gzimin ku shijove.

(ref)
A me don,a me don veq t'kisha me dit,
a me don, a me don gjithmon kom me te prit.


Ky tekst u dërgua nga Visare

Shqipdona Behluli - A Me Don ?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Don ?".
3. Video është e këngës "A Me Don ?", por nuk këndohet nga Shqipdona Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipdona Behluli:


Komente 1