A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqip-e
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
Music genres: Pop

Shqip-e is a singer. Më datë 10 Janar 2019, Shqipe publikon videoklipin "Janari".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019