Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Shqiprim Sylejmani - Ani Knon Bilbili  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/08/2019

2019-08-09T10:50:13

Këngë e albumit:

"Live 2019"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ani Knon Bilbili" kënduar nga Shqiprim Sylejmani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ani Knon Bilbili".


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shkurte Mustafa - Ani Knon Bilbili

Ani knon bilbili o ne sraj
cou more djal citna ka ni caj (2x)

citna ka ni caj ,
me sheqr te bardh
hajt more djal
mos u ban ti tamaqar (2x)

citna ka ni caj
bajna pak hysmet
mos naj cit te rand
citna pak ma te let

ani knon bylbyli
o ne deg t'qershis
e kenduam kengen
per hater t'shoqnis (2x)

Besim Limani - Ani Knon Bilbili

ani knon bilbili
ani ne saraje
o sa m'ka marre malli
o me pi nje qaje

qite nga nje caj
me sheqer te bardh
hajde shoku im
mos u ban damaqar

ani k'non bilbili
ne maje te qeshis
ani ju rrit nera
o te zotit shpise
Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet