Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shtjefen Lulgjuraj - Do Te Vij Moj Nanë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/12/2011

2011-12-09T03:45:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Te Vij Moj Nanë" kënduar nga Shtjefen Lulgjuraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shtjefen Lulgjuraj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet