Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shtjefen Lulgjuraj - Edhe Pse Jam Larg Malësore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Pse Jam Larg Malësore".
3. Video është e këngës "Edhe Pse Jam Larg Malësore", por nuk këndohet nga Shtjefen Lulgjuraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shtjefen Lulgjuraj - Edhe Pse Jam Larg Malësore Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/12/2011

2011-12-09T03:45:39+01:00Diten me je drit e diellit
Kurse naten drit te hanes
Ti m'je drit e syve t'mi
Ti me je teksti i kanges

Edhe pse jam larg malsore
E i tretun ne gyrbet
Do te vij e te marr nuse
Nuse me xhublet

M'je si lulet ne pranver
Sikur bjeshket mblum me bor
M'je si shiu, shiu n'ver
M'je si yll, m'je si or

Edhe pse jam larg malsore
E i tretun ne gyrbet
Do te vij e te marr nuse
Nuse me xhublet


Ky tekst u dërgua nga Malsori
Më Shumë Këngë Nga Shtjefen Lulgjuraj:


Komente mbi këtë këngë