Audio

Shtjefen Lulgjuraj - Zogu I Shqiptarit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2011

2011-10-09T06:43:56


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zogu I Shqiptarit" kënduar nga Shtjefen Lulgjuraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shtjefen Lulgjuraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shtjefen Lulgjuraj: