Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Motra Ime

Sa shumë të dua motra ime,
ma mbush zemrën me gëzime.

Unë të quaj mbretëreshë,
ti gjithmonë më buzëqesh.

- poezi nga Shuajb Iseni


- Poezia u dërgua nga Shuajb Iseni -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  25

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet