Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Moj Erlinë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Moj Erlinë moj Erlinë
Merr gjergjefin eja të rrim x2

Unë po vij po s'më len nana
Çile shtegun e dil ke thana x2

Moj Erlinë moj Erlinë
Merr gjergjenet eja të rrim x2

Unë po vij po s'më len halla
Çile shtegun e dil ke dardha x2

Në të paft moj goce nana
Thuj se mblodha nji dor me thana

Në të paft moj goce halla
Thuj se mblodha nji shportë me dardha x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shyhrete Behluli - Moj Erlinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Erlinë".
3. Video është e këngës "Moj Erlinë", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0