Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Qan Sulltani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O po qan sulltani prej trishtimit ose lajm i zi ne stamboll na mrrini o mor se ne kosov u dha kushtrimi o po thirrje ban hasan prishtina o mor qoni vellazer qoni trima o tuboni armet ju te tan o mor zot vatanit sot me i dal o mor ne kater anet ushtoj kepi o mor mos esht gjall ai skender begu o kadal sulltan more i shkret o mor kastrioti nuk ka vdek o nuk i del shpirti kti luftarit o jeton i gjall ne zemre shqiptari o mor kurr shqiptari ska harru o mor per liri o me luftu o moj kush ta rriti kosov telin o moj bajram curri idriz seferi o moj buletini ali kelmendi o dhe shum te tjer qe spo i permendi o po ushtoj gryka e rugoves oooooooo more te fort qendrun o te bijt e kosovesssssssss


Ky tekst u dërgua nga Eshref Topalli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shyhrete Behluli - Qan Sulltani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qan Sulltani".
3. Video është e këngës "Qan Sulltani", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0