Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Moj E Mira N'der Te Stanit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Moj e mira
Oh ne dere te stanit o
Moj e mira
Oh ne dere te stanit o

A i ke pa
O mestet e djalit o
A i ke pa
O mestet e djalit o

I kam pa
E ikam qendis e o
I kam pa
E ikam qendis e o

Lule m'lule
O i kam hujdis e o
Lule m'lule
O i kam hujdis e o

Po kuven e
O qika me qiken o
Po kuven e
O qika me qiken o

Ty bre djal
O te raft ni pik e o
Ty bre djal o
te raft ni pik e o


Ky tekst u dërgua nga  Alboss

Shyhrete Behluli - Moj E Mira N'der Te Stanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira N'der Te Stanit".
3. Video është e këngës "Moj E Mira N'der Te Stanit", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0