Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Moj Qershi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kush sta din kimetin ty
smbetet zemra pa ju dy

Kush nuk din o ty met rujt
gjithmon shprirti ka me i vujt

Tok e qiell ma mire mem nxan
fjal te ran nuk du met than

me gabu e met lendu
ska cka mduhet jeta mu

2x
moj qarrshi e kuqe ndeg
me trego per kan je pjek
ti nje myzhde mema dhan
kurre perjet nuk kam met lan

n4 sy du met fole ty
nuk po muj diten me shty

per ni fjal qe po e pres
as sjam gjall e as nuk vdes

Tok e qiell ma mire mem nxan
fjal te ran nuk du met than

me gabu e met lendu
ska qka mduhet jeta mu

2x
moj qarrshi e kuqe ndeg
me trego per kan je pjek
ti nje myzhde mema dhan
kurre perjet nuk kam met lan

2x
moj qarrshi e kuqe ndeg
me trego per kan je pjek
ti nje myzhde mema dhan
kurre perjet nuk kam met lan

Ky tekst u dërgua nga ArjetaMarPublikimi: 01/12/2014


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0


Shyhrete Behluli - Moj Qershi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Qershi".
3. Video është e këngës "Moj Qershi", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.