Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - Lum Per Mu, E Lum Per Ju

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lum Per Mu, E Lum Per Ju".
3. Video është e këngës "Lum Per Mu, E Lum Per Ju", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shyhrete Behluli - Lum Per Mu, E Lum Per Ju  (Feat. Engji)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Orkestrimi:

Fatos Canolli

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Engjëllusha Salihu

03/12/2016

2016-12-03T16:01:48+00:00[SHYHRETJA:]
Sa herë qohmi në sabah
Gojën plot thojmë MashaAllah
Katër ant shpin naj ke zdrit
T'kemi nuse t'kem si qikë.
Sa herë qohmi në sabah
Gojën plot thojmë MashaAllah
Katër ant shpin naj ke zdrit
T'kemi nuse t'kem si qikë.

[ENGJI:]
Si princeshë më keni prit
Po kujtoj me ju jam rrit
E sa mirë nanën me ngu
Mirë me burrë e mirë me ju.
Si princeshë më keni prit
Po kujtoj me ju jam rrit
E sa mirë nanën me ngu
Mirë me burrë e mirë me ju.

[REF.:]
Lum për mu e lum për ju
Se ma mirë s'ka ku me shku
Kush na sheh na ka lakmi
Po kujtojnë jem nanë e bijë.
Lum për mu e lum për ju
Se ma mirë s'ka ku me shku
Kush na sheh na ka lakmi
Po kujtojnë jem nanë e bijë.

[SHYHRETJA:]
Nuk kem faj që jem gzu fort
Na ke ra qershi mbi tortë
Po m'thojnë qikat a jem n'andërr
Kem 3 motra u bam 4.
Nuk kem faj që jem gzu fort
Na ke ra qershi mbi tortë
Po m'thojnë qikat a jem n'andërr
Kem 3 motra u bam 4.

[ENGJI:]
Kur më dilni ju përpara
Tona t'omla mjaltë me arra
Ku jom ardh e lumja unë
Se t'kom vjehërr si llokum.
Kur më dilni ju përpara
Tona t'omla mjaltë me arra
Ku jom ardh e lumja unë
Se t'kom vjehërr si llokum.

[REF.:]
Lum për mu e lum për ju
Se ma mirë s'ka ku me shku
Kush na sheh na ka lakmi
Po kujtojnë jem nanë e bijë.
Lum për mu e lum për ju
Se ma mirë s'ka ku me shku
Kush na sheh na ka lakmi
Po kujtojnë jem nanë e bijë.
Lum për mu e lum për ju
Se ma mirë s'ka ku me shku
Kush na sheh na ka lakmi
Po kujtojnë jem nanë e bijë.
Lum për mu e lum për ju
Se ma mirë s'ka ku me shku
Kush na sheh na ka lakmi
Po kujtojnë jem nanë e bijë.


Ky tekst u dërgua nga  Nuhi20160

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet