A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Shyhrete Behluli & Engjëllusha - Vallja E Nuses


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/06/2019

2019-06-20T13:59:43

Më Shumë Nga

Engjëllusha Salihu

Teksti:

Abaz Selmani

Muzika & Orkestrimi:

Rrahman Kryeziu


[Shyhrete:]
Kush e ka renin me kcy?
Hajde dhëndër, djali ri
Nusja ma e mirë në bot
tani është momenti jot

[Engjëllusha:]
Oh kush e ka renin me kcy?
Hajde dhëndër, djali ri
Nusja ma e mirë në bot
tani është momenti jot

[Bashkë:]
Vallja e nuses po ja nis
Çka po pret e zoja e shpisë?
Miqt në valle më i thirrë,
atmosfera shumë e mirë

Vallja e nuses po ja nis
Çka po pret e zoja e shpisë?
Miqt në valle më i thirrë,
oh atmosfera shumë e mirë

[Shyhrete:]
Hajde dhëndër more djalë
Se naj bone zemrat mal
Bashk me nusen bon gjymysh
In sha allah s’ju marrin msysh

[Engjëllusha:]
Oh hajde dhënder more djalë
Se naj bone zemrat mal
Bashk me nusen bon gjymysh
In sha allah s’ju marrin msysh

[Bashkë:]
Vallja e nuses po ja nis
Çka po pret e zoja e shpisë?
Miqt në valle më i thirrë,
atmosfera shumë e mirë

Vallja e nuses po ja nis
Çka po pret e zoja e shpisë?
Miqt në valle më i thirrë,
oh atmosfera shumë e mirë

(…)

Vallja e nuses po ja nis
Çka po pret e zoja e shpisë?
Miqt në valle më i thirrë,
atmosfera shumë e mirë

Vallja e nuses po ja nis
Çka po pret e zoja e shpisë?
Miqt në valle më i thirrë,
oh atmosfera shumë e mirë


Ky tekst u dërgua nga A.M Lyrics
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019