Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyqyri Nimani - Nje Puthje Te Vogel Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me ate puthje t'mitun plot' dashni,
Sa me don' vash' m'ke tregu,
Me ate puthje t'ambel plot' mallengjim,
Zemren vash' ma ke pushtu.

Jemi t'lumtun tash,
t'perqafum' cdo nate,
tuj' shetit ne shtigje t'kopshtit,
deri vone ne mesnate.

Dy llampiona blu,
jane si syte e tu,
qe shkelqejne si yjte e vegjel,
n'ta une jam dashunu.

Me ate puthje t'mitun plot' dashni,
Sa me don' vash' m'ke tregu,
Me ate puthje t'ambel plot' mallengjim,
Zemren vash' ma ke pushtu.


Shyqyri Nimani - Nje Puthje Te Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Puthje Te Vogel".
3. Video është e këngës "Nje Puthje Te Vogel", por nuk këndohet nga Shyqyri Nimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyqyri Nimani:


Komente 0