Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sibora Teqja

Sibora Teqja
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 10 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  131
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Sibora Teqja është këngëtare. Ajo ka filluar të merret me muzikë prej disa muajsh, duke nisur të këndojë në kocertet e shkollës. Këngëtaret e saj të preferuara janë Arilena Ara, Little Mix dhe Flashlight. Sibora është një vajzë me shumë pasione, ndër të cilat spikat pasioni për modën. Gjithashtu, i pëlqen matematika, kërcimi dhe modeling. Ëndrra e saj më e madhe është të bëhet një këngëtare me famë botërore.

Në vitin 2018, Sibora Teqja merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania


Komente 1